Про клініку

КЛІНІКА “АЛЬФА МЕДИКА” є унікальним високоспеціалізованим лікувально-діагностичним і реабілітаційним центром. Розташована на базі сучасної клініки “Інститут серця МОЗ України”

6388

У стінах однієї клініки зібрались експерти в галузі діагностики та лікування захворювань серця, терапії, хірургії, анестезіології та реабілітації

Встінах однієї клініки зібралися кращі українські фахівці в області діагностики, лікування і реабілітації, експерти в галузі хірургії, ортопедії, терапії та інших напрямків медицини. Команда першокласних докторів має високий рівень підготовки та постійно підвищує професійний рівень у провідних центрах Європи.

Оснащеність найсучаснішим обладнанням, програмами та методами обстеження, лікування і реабілітації для співробітників клініки є предметом гордості, а для пацієнтів – гарантія високої якості результатів лікування та діагностики.

Унікальність КЛІНІКИ в тому, що ми можемо забезпечити діагностику, лікування та реабілітацію пацієнта в стінах однієї будови, задіявши в лікувальному процесі професіоналів своєї справи в поєднанні з високим комфортом перебування.

«АЛЬФА МЕДИКА» розташовується в парковій зоні. Сосновий ліс, прогулянкові доріжки і місця відпочинку, доглянутий зелений газон – це невід’ємна і важлива складова лікувально-реабілітаційних заходів. Клініка розрахована на індивідуальне перебування пацієнта в палаті vip-класу: набір меблів, ліжко, диван, телевізор, холодильник, індивідуальний санвузол і душ, підключений WI-FI і супутникове телебачення. У кожній палаті цілодобово працює кнопка виклику медперсоналу, підключена система подачі кисню і цілодобове апаратне спостереження (кардіологічний моніторинг).

Кожному пацієнту ми розробляємо індивідуальну програму діагностичних та лікувально-реабілітаційних заходів. При надходженні в клініку проводяться: консультації лікуючого доктора (кардіолога, хірурга, ін.), Консультація реабілітолога і, при необхідності, інших фахівців. Після цього призначається програма реабілітації із зазначенням процедур, їх дозування, часу і місця проведення. При виписці пацієнт отримує ряд рекомендацій для подальшої реабілітації в домашніх умовах.

Всі реабілітаційні заходи проводяться індивідуально: в палаті, в масажному кабінеті, в залі ЛФК, в фізиопроцедурному кабінеті.