Кардіологічна реабілітація

На сьогоднішній день стрімкими темпами розвиваються технології реабілітації людського організму, які спрямовані на поетапне відновлення різних систем після перенесення травм, різних хвороб і операцій. Без сумніву, реабілітологія – це одна з провідних медичних наук двадцять першого століття, результати якої активно застосовуються в численних реабілітаційних клініках, де пацієнтам надають допомогу досвідчені фахівці.

6405Серед різноманіття реабілітаційних центрів виділяється клініка «АЛЬФА-МЕДИКА», де застосовуються найновіші технології та новітні методики лікування кардіологічних проблем, серед яких не тільки всі серцево-судинні захворювання, а й негативні наслідки хірургічного втручання.

Враховуючи невелику кількість наукових досліджень в цій області, надзвичайно важливим видається внесок наших фахівців у розробку унікальних методик реабілітації, що дозволяють мінімізувати збої в роботі судин і серця, що виникли в результаті стентування або аорто-коронарного шунтування.

Наші кваліфіковані лікарі зроблять все необхідне, щоб реабілітація після інфаркту або після операції була ефективною, підібравши індивідуальні методики відновлення з урахуванням специфіки захворювання та стану серцево-судинної системи. Будь-яка кардіологічна реабілітація включає в себе комплекс взаємопов’язаних заходів, що проводяться під наглядом досвідченого медика для досягнення оперативного одужання і зміцнення здоров’я людини.

«АЛЬФА-МЕДИКА» проводить реабілітацію за наступними напрямами:

  • комплексна реабілітація після інфаркту, стенокардії, ішемічної хвороби серця та інших серцево-судинних захворювань;
  • спеціальна реабілітація за необхідності усунення наслідків хірургічного втручання, наприклад протезування клапанів та стентування;
  • здорове серце і судини,

а також

  • зниження ваги і корекція фігури;
  • відновлення після протезування суглобів;
  • здоровий хребет.

Процес кардіохірургічної реабілітації передбачає не тільки післяопераційне спостереження і лікування, але також передопераційну підготовку пацієнта. Залежно від тривалої операції, відновлення може зайняти від п’яти днів до двох місяців при відсутності ускладнень.

Для забезпечення оптимальної ефективності реабілітації, всі пацієнти проходять медичний огляд як у кардіолога з реабілітологом, так у в інших лікарів, що дозволить розробити індивідуальну програму відновлення. При складанні плану лікування в розрахунок приймаються також вікові показники, стать, особливості основного і супутніх захворювань, а також персональні побажання з боку пацієнта. По завершенні курсу реабілітації, ми надаємо різні рекомендації для реабілітації в домашніх умовах.

Серед основних реабілітаційних заходів: регулярні заняття лікувальною гімнастикою, проведення тренувань на велотренажері або тредмілі, заняття на степі й підйом по сходах, спеціальні інгаляції та масаж, а також ряд різних фізіотерапевтичних процедур.